warszawa.dogmasters.pl

Skontaktuj się z nami
tel. 887-767-767 lub 605-314-031
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wyjazdy z psami

Coraz większa liczba właścicieli psów poszukuje możliwości takiego zorganizowania wypoczynku, by spędzić czas aktywnie także z psem. W odpowiedzi na tę potrzebę, przygotowaliśmy propozycję wyjazdów na długie weekendy i wakacje. Wypoczynek organizowany jest w ośrodkach przyjaznych czworonogom, zapewniających dobre warunki zakwaterowania oraz położonych w urokliwych zakątkach naszego kraju.

Podczas wyjazdów z psami będzie możliwość szkolenia psów w grupach i indywidualnych konsultacji z trenerem. Zajęcia szkoleniowe pozwolą udoskonalić umiejętności z zakresu posłuszeństwa i/lub rozwinąć sportowe pasje uczestników. Podczas wieczornych spotkań pod hasłem "Warsztaty na psie tematy" trenerzy podzielą się swoją wiedzą kynologiczną.

Na wyjazdy zapraszamy właścicieli z psami, które nie są agresywne w stosunku do ludzi i innych psów. Przed każdym wyjazdem prosimy o dostarczenie zaświadczenia o szczepieniach, odrobaczeniu i stanie zdrowia psa. W ten sposób dbamy o bezpieczeństwo uczestników. Suczki w okresie cieczki nie mogą wziąć udziału w tego rodzaju imprezie, gdyż pozostałe psy nie mogłyby pracować.

MAJÓWKA Z PSEM 1-5.05.2013

Czytaj więcej...

WAKACJE Z PSEM 10-17.08.2013

Czytaj więcej...

DogMasters Warszawa

Szkolenie i tresura
psów i szczeniąt
w Warszawie

tel. 887 767 767 lub 605-314-031
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdź nas na:

Nasze serwisy

Zamów newsletter