warszawa.dogmasters.pl

Skontaktuj się z nami
tel. 887-767-767 lub 605-314-031
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dogtrekking w Warszawie

Dogtrekking to sposób na aktywne spędzenie czasu z psem. Nie wymaga specjalistycznego sprzętu czy uciążliwych przygotowań. Wystarczy mieć przeciętną kondycję fizyczną.

Spacery Dogtrekkingowe w DogMasters prowadzimy na krótkich i średnich trasach, które może przejść każdy zdrowy człowiek z psem dowolnej rasy (także yorki i chihuahua znakomicie dają sobie radę). Wybieramy malownicze miejsca w okolicach Warszawy, planując trasy tak, by zaczynały się i kończyły w tym samym miejscu. Nasz spacer Dogtrekkingowy jest dobrym pomysłem na rodzinne, aktywne spędzenie czasu z psem.

Dogtrekking od zwykłego spaceru różni to, że jego trasa jest wybrana i zaplanowana przez organizatorów. Dla właścicieli i ich psów może stanowić niespodziankę – dostarczając tak miłych dla oka widoków, jak i niespotykanych dla psiego nosa zapachów. Na spotkaniu przed rozpoczęciem spaceru omawiamy przebieg trasy, co ułatwia później orientację w terenie.

Właściciele powinni zadbać o odpowiedni strój, w szczególności wygodne buty. Psy najlepiej przypiąć szelkami do dłuższej smyczy dopiętej do pasa. To zapewni swobodę ruchów i możliwość korzystania z uroków spaceru.

Koniecznie trzeba zabrać ze sobą:
- wodę do picia dla psa
- smakołyki lub jedzenie dla psa
- telefon komórkowy.

Najbliższy Dogtrekking w Warszawie odbędzie się na Bemowie w okolicy Fortu Radiowo i Fortu Babice. Zaplanowana trasa wiedzie pętlą o długości ok. 5 km. Spotykamy się 21 września 2013 o 17:00, przy przystanku autobusowym Fort Radiowo 01. Spacerem pożegnamy lato i przywitamy kolorową jesień!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Chętnych prosimy o rejestracje przez formularz zapisów.

DogMasters Warszawa

Szkolenie i tresura
psów i szczeniąt
w Warszawie

tel. 887 767 767 lub 605-314-031
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdź nas na:

Nasze serwisy

Zamów newsletter