warszawa.dogmasters.pl

Skontaktuj się z nami
tel. 887-767-767 lub 605-314-031
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Seminaria o psach

Szkoła DogMasters, także we współpracy z innymi organizacjami kynologicznymi, przygotowuje seminaria, warsztaty, wykłady i wyjazdy, które pozwalają poszerzać wiedzę o psach. Dzięki niej właściciele psów, a także osoby zawodowo zajmujące się psami mogą lepiej zrozumieć co siedzi w psiej głowie. Prawidłowa interpretacja zachowań, znajomość zwyczajów oraz potrzeb psa, to elementy stanowiące podstawę dobrej opieki i skutecznego wychowania czworonoga. One decydują, o jakości relacji z czworonogiem.

Seminaria, warsztaty i wykłady o psach przygotowywane są z dbałością o szczegóły. Prelegenci przygotowują materiały dla uczestników - tak w formie multimedialnej prezentacji, jak w wersji pisemnych notatek. W miarę możliwości - w zależności od tematu - w zajęciach biorą udział psy. Dzięki temu uczestnicy spotkań mogą zobaczyć omawiane zachowania na żywym przykładzie i sprawdzić w praktyce nabytą wiedzę. Tematy oraz prowadzących seminaria wybieramy starannie, dbając o to, by prezentowane przez nich treści były aktualne.

SEMINARIUM: PIERWSZA POMOC W NAGŁYCH PRZYPADKACH U PSÓW

Warszawa, 16.11.2013

Czytaj więcej...

WARSZTAT: PIERWSZA POMOC W NAGŁYCH PRZYPADKACH U PSÓW

Warszawa, 17.11.2013

Czytaj więcej...

DogMasters Warszawa

Szkolenie i tresura
psów i szczeniąt
w Warszawie

tel. 887 767 767 lub 605-314-031
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdź nas na:

Nasze serwisy

Zamów newsletter